ردیاب آهنربایی ، ردیاب مغناطیسی ، ردیاب نظامی

در خصوص ردیاب آهنربایی بیشتر بدانید؛

ردیاب آهنربایی چیست؟

ردیاب آهنربایی یک دستگاه جی پی اس بدون نیاز به نصب می باشد. کاربرد اصلی این دستگاه مخصوص کانتینرهای حمل بار یا زمانی می باشد که تعدد وسایل نقلیه نیاز به یک دستگاه با قابلیت نصب سریع را به وجود آورده است. 

این دستگاه ردیاب بدون نیاز به نصب و سیم کشی بوده و داخل آن معمولا باطری قدرتمند از جنس لیتیوم-پلیمر قرار داده می شود که بسته به حجم و ظرفیت آمپر باطری میزان کارکرد دستگاه متغیر می باشد.

این دستگاه ها معمولا دارای آهنربای قوی در داخل بدنه خود می باشند که با اتصال بخش مذکور به هر قسمت بدنه فلزی خودرو و یا کانتینر و هرگونه وسیله ی فلزی دیگر مانند گاوصندوق در جای خود محکم می شود.

دستگاه های ردیاب آهن ربایی موجود در بازار کشور در ظرفیت های باطری مختلف از 1000 میلی آمپر تا 20 هزار میلی آمپر می باشند که در کارکرد ها مختلف پاسخگوی نیاز شما خواهند بود.

این ردیاب خودرو آهنربایی با کاربردهای مختلف و با قیمت های متفاوت در رده ارزانترین ترین ردیاب خودرو آهنربایی تا کوچکترین ردیاب آهنربایی متغیر می باشد.

جهت اخذ قیمت ردیاب جی پی اس خودرو آهنربایی نظامی مورد نظر خود می توانید با تماس بگیرد.

ردیاب آهنربایی
باطری

دستگاه های ردیاب خودرو آهنربایی دارای باطری با حجم های مختلف می باشند.

باطری ها با واحد میلی آمپر (mA) سنجیده شده و معمولا بین 1000 تا 20،000 متغیر می باشند.

میزان شارژدهی این باطری ها معمولا بین 2 روز الی 30 روز در حالت ردیابی آنلاین و 7 روز الی 6 ماه در حالت ردیابی آفلاین بسته به حجم باطری متغیر می باشند.

بیشترین حجم ظرفیت باطری ردیاب آهنربایی حدودا 20،000 میلی آمپر بوده که به ردیاب یا جی پی اس نظامی معروف می باشند.

 

سنسور ها

(این ویژگی در دستگاه های مختلف متفاوت می باشد.)

  • سنور حرکت
  • سنسور دراپ
  • سنسور شتاب سنج
سایر ویژگی ها

(این ویژگی ها در دستگاه های مختلف متفاوت می باشد.)

  • آهنربای داخل بدنه
  • ضد آب
  • ضد ضربه
  • ضد حریق
  • مقاوم در برابر نقوذ گرد و خبار
برخی کاربردهای
ردیاب آهنربایی

انواع محصولات ردیاب آهنربایی:

10/10
9/10
8/10
9/10
9/10
6/10

سوالات متداول:

خیر. این دستگاه ها نیاز به نصب نداشته و با قرار دادن سیم کارت داخل آن فعال شده و ردیابی آغاز میگردد.

بطور معمول درون جعبه و همراه دستگاه ردیاب آهنربایی یک عدد شارژر نیز قرار دارد که برای شارژ دستگاه کافیست شارژر را به برق متصل کرده و به دستگاه وصل کنید.  همچنین در صورتی که دستگاه شما استاندارد باشد پورت استاندارد شارژ آن همانند گوشی های موبایل آندروید از نوع میکرو یو اس بی می باشد که می توانید با انواع شارژر می توانید آن را شارژ کنید.

بله. کلیه ی دستگاه های ردیاب اعم از خودرو و شخصی و آهنربایی به سیم کارت جهت ارسال اطلاعات روی سرور و موبایل کاربر نیازمند می باشند.

    سبد خرید